| Predator30 a întrebat:

As vrea sa cumpar si eu o imprimanta hp dj2050 si stau in dubi ca nu stiu cat de bune sunt, as mai vrea sa stiu daca se pot reincarca cartusele(primesc la ea un cartus 1 negru si 1 color), mai m-am documentat de pe diferite siteuri dar fiecare au pareri diferite si atunci poate imi spune cineva mai multe detalii, nu prea ma pricep poate ma ajutati voi primul care ma ajuta si imi este folositor primeste funda.

Răspuns Câştigător
| zozo74 a răspuns:

Aveti grija trebuie sa existe cineva care sa stie sa incarce cartusele altfel 0, doi la mana ar fi foarte recomandat sa-l folositi daca nu in fiecare zi atunci macar odata pe saptamana asltfel cartusul se usuca si nu-l mai puteti folosi. AA si inca ceva daca nu-s stiti pe cineva care sa reincarce cartusele sa nu cumparati acest produs deoarece un set de cartus costa mai mult decat un aparat nou. Succes

| Predator30 explică (pentru zozo74):

Multumesc anticipat.

1 răspuns: