| emilianxx a întrebat:

As vrea sa imi fac un serial gen www.youtube.com/dozadehas :) Ati putea sa-mi dati niste idei despre ce va fi? ceva original.

2 răspunsuri:
| 13paranoia13 a răspuns:

DozaDeHaș este cel mai drăgut serial posibil, fă și tu unul cu noutăți, și glume. Și caută pe www.weheartit.com sau, alte site-uri cu poze, ceva funny, cu animale de exemplu, pe la jumătatea "serialului" poți pune 5 minute de bancuri, poți râde de vedetele noastre, cum e " Cruduța " sau alte vedete, ceva care să ne capteze atenția, poți ocupa 10 minute cu niște melodii vechi, dar foarte frumoase, găsește un subiect care ar putea să ne capteze atenția! :) Poate-ți vin și ție niște ideei mai bune, dacă ți-e de folos, fundă? :D