| DouaPuncteD a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti despre acest site. Daca ma intrebati pe mine : chiar sunt foarte multumita. MEreu gasesc un raspuns bun aici. Pentru aceasta intrebare nu

5 răspunsuri:
| matrixismyname a răspuns:

Eu am pus o intrebare acum cateva zile, tot n-am primit raspuns... Deci... "14 minute timp mediu". probabil la intrebarile care apar pe homepage.

| danbnz a răspuns:

Fatooo, cum adica nu dai funda? Doar pentru asta isi fac unii cont aci, sa dea si sa primeasca funde, nu sa puna intrebari pertinente si/sau sa dea raspunsuri la fel. Serios, e un site bun, ideea in sine e buna, dar... prea multi copilasi p'aci, deci: citeodata mai vezi raspunsuri sau intrebari absolut idioate. Ar fi trebuit sa fie un TPU pentru maturi si altul pentru minori. Parerea mea...

| DouaPuncteD explică:

Draga dbnz vreau sa iti spun sincer, ca nu am cui sa dau funda la atati utilizatori care vor raspunde un raspuns care il cred ei.eu care sa il cred cel mai potrivit?sad imi pare rau ca nu va pot acorda funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@matrixismyname - esti trecut la moderare. Vorbeste cu Raluca si cere-i explicatii.
Am cont de un 1 an de zile si, dupa cum vezi, inca mai frecventez site-ul, ceea ce inseamna ca este pe placul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest site a fost conceput foarte bine, facilitati satisfacatoare pentru toti. Sunt multumit si eu de el, partea trista este ca nu se iau prea multe masuri legate de regulament. Multi utilizatori incalca regulamentul postand intrebari care nu au voie si totusi sunt acceptate. In speranta ca voi putea coordona candva aceasta situatie, astept momente mai bune, se poate si mai bine.
O zi faina!