| AmA_4912 a întrebat:

As vrea sa stiu daca se poate, de ce nu pot sa pun tag pe Facebook unei persoane care nu are cont?

8 răspunsuri:
| z0z0x a răspuns:

Poti happy dar cand dai sa taggezi scrie ori ce numewinking

| NimenixD a răspuns:

Poţi să pui. happy

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Buna happy

Pai daca nu are facebook normal ca nu il poti pune la "tag" Sau nu stiu cum sa ma exprim. Dar oricum daca vrei totusi sa apara, chiar daca nu are fb., o poti face. Daca ti'ai data seama cand dai "TAG" la o persoana care are fb. apare albatru. Eee ai sa poti si cu o persoana care nu are fb. dar fii atenta daca scriie de exemplu " Maria " si mai are o perosoana acest nume trebuie sa faci cumva sa nu apara pui vreun emoticon sau puncthee hee).

Sper ca te'am ajutatabig grin

Fuunda?:d.

Pa, pa pup:*.

| mortallx a răspuns:

Nu se poate, pentru ca nu il ai ca prieten.Done it happy

| Margyk288 a răspuns:

Fiindca nu apare in baza lor de date ca existand ca si persoana...reala,in sensul ca acea persoana sa nu fie fictiva sau sa nu doreasca sa apara public, cunosc astfel de persoanewinking

| LostHappiness a răspuns:

Ba uite ca se poatehee hee Acolo unde iti apare sa scrii numele uneia din persoanele care au cont, scrii numele persoanei care nu are cont si dai apoi Enter. Se ia in considerare. Succes! happy

| AnemonaP a răspuns:

Ptr ca nu are cont si nu va vedea niciodata

| Mhjua a răspuns:

Se poatewinking Ii scrii numele si dai done tagging say tagged nu mai stiu cu era whistling