| Farcas a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cand este ziua barbatului exact?

51 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun raspuns este in fiecare zi big grin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vrea el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 5 mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, cica se va vota lege sa fie in 5 mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9martie si pe 5 mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 mai`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista Ziua Barbatului! Este doar Ziua Femei pe 8 martie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi http://bit.ly/99SMMa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziua barbatului e p 5 mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam in fiecare zi... dar uite ca s-a gasit si pentru ei o zi fixa, asta fiind 5 mai.

| AleexNC a răspuns:

Astazi. laughing

| PA21345678i9 a răspuns:

9 martie.
a spus si la stiri

| Marica_2964 a răspuns:

De pasti, de craciun...si, in fiecare zi big grin

| udarz13_8810 a răspuns:

9 martie

| Baiat_Andrii_1988 a răspuns:

Pe 19 Noiembrie vezi http://www.mensday.ws

| stiler a răspuns:

In sfarsit, s-a votat! Urnele s-au inchis, voturile s-au numarat, iar asteptarea a luat sfarsit! Incepand cu 5 mai, barbatii nu se vor mai putea considera defavorizati. Pentru ca femeile sunt privilegiate cu doua sarbatori, una pe 1 Martie si alta pe 8, cand li se iarta aproape orice, barbatii au luat atitudine: vor si ei o zi numai a lor. O zi in care pot pleca la bere cu baietii, se pot uita la meci fara cicalelile sotiei, care vrea sa mute pe telenovele si isi pot lasa chiar si sosetele aruncate aiurea prin casa, fara sa se trezeasca in cap cu vreo farfurie sau vreun polonic buclucas. Campania lansata anul acesta s-a bucurat de sustinere puternica atat din partea barbatilor, dar si a femeilor, masculii reusind sa stranga 400.000 de voturi pentru proclamarea Zilei Barbatului. Si, ca sa marcheze un eveniment atat de important, Bergenbier, care a organizat intreaga campanie, cu sustinerea agentiei The Practice, a pus la cale o petrecere in Bucuresti, pe 5 mai, in Parcul Tineretului, unde sunt asteptati toti barbatii dornici sa se serbeze, dar si femeile care se simt in stare sa bea si sa manance cot la cot cu ei.