| geo_2577 a întrebat:

As vrea un program in care sa cuplez un mp3 si niste poze si nu stiu ce fel de program.Deci cand deschid sa cante si melodia si sa vad si pozele.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nomatterwhattheysay a răspuns:

Eu cel mai adesea folosesc windows movie maker... in caz ca nu sti il gasesti: Start->All programs-> windows movie maker :d

| N3rvos a răspuns:

WIndows movie maker vine odata cu windowsul dai la start all programs si apoi cauti windows movie maker poti face cu el filmulete care apooi sa le postezi si pe youtube daca doresti.Numai Bine!big grin