| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Aseara am vazut pe Facebook o vrajitoare care ghicea viitorul in carti si mi-a facut si mie si dupa m-a sunat si dupa mi-a zis ca daca vreau sa ma iubeasca cineva sa ii dau 300 lei ca sunt legat pe viata, ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| PumpkinDoll a răspuns:

Stai frate linistit ca nu ti se intampla nimic, nu exista magie, farmece si alte cacaturi de genu, vrea doar sa te sperie ca sa-ti ia banii.E ca si cum un parinte i-ar zice unui copil de 5 ani ca daca nu se duce la culcare iese monstrul de sub pat, nu mai apele la excroace d'astea

6 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Că ești prost.

| JackR a răspuns (pentru Elena9328):

Multumesc frumos, m-ai scutit de efortul de a scria acelasi raspuns! happy

| Elena9328 a răspuns (pentru JackR):

Cu mare drag! Oricând!laughing :*

| Raducons a răspuns:

Sunt prostii nu are cum sa te influenteze ea cu nimic.
Mai sunt si alte sarlatane care prezc pe email si spun numai prostii, nu are nici o legatura cu realitatea, se leaga doar de ce le spui tu, altceva nou nu stiu sa spuna despre tine.

| Victoria18 a răspuns:

Femeia aia cine stie ce deochi ti-o fi facut. De ce vorbesti cu necunoscute? Astea sunt doar persoane care cauta naivi sa le ia bani. In schimb, iti poate face rău. Te poate deochea, etc... Nu mai vorbiti cu necunoscuti, mai ales online.

| Golyat18 a răspuns:

Da frate te face, cred ca mai bine iti rezolvi singur problemele.