| IoanaDeea24 a întrebat:

Astăzi am avut proba la limba română și subiectul 3 l-am incurcat pe Ghiță cu Lica din emoții. Oare o sa îmi scadă mult?

4 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

E posibil

Răspuns utilizator avertizat
| Madaxo97 a răspuns:

Posibil. Eu am făcut o greșeală asemănătoare la bac la română, pur si simplu aveam un lapsus gigant, nu mai țineam minte numele autorului, am scris acolo tot ce trebuia să scriu, am argumentat tot în 2 pagini jumate, dar timp de 2 ore cat am stat în sala aia tot nu puteam să îmi aduc aminte numele autorului, laughing din cauza emoțiilor probabil, eu sunt și foarte emotiva. Era vorba de "Ultima noapte de dragoste, întâia noapte de război" de Camil Petrescu, mă gandisem pe final să scriu despre alt roman interbelic dar nu mai aveam timp, nu am vrut să risc, pe asta il învățasem cel mai bine, citisem si romanul, doar ca nu stiu de ce naiba nu mai țineam minte autorul fix în momentul ăla. Am luat nota 6.85 la română, nu mi-a pus aproape nimic la subiectul 3 din cauza prostiei ăsteia, cred ca mi-a dat 0.50 sau 1 punct maxim parcă crying.
Acum poate ai noroc și nu își dă seama profesorii care corectează și nu vor tine cont de acea greșeală mică, îți țin pumnii să fie așa, succes.

| RazzMTB a răspuns:

Nu cred ca ia in considerare