| tarmenie505a a întrebat:

Astăzi sau încurcat două bagaje la lidl, știe cineva dacă îmi mai pot recupera bagajul într-un fel sau altul?

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Ai putea să ceri filmările înregistrate pe camerele video, poate reușești

| Violleta2022 a răspuns:

Duci bagajul inapoi si le spui ce ai incurcat, probabil ca si cealalta persoana care ti-a luat bagajul la- dus deja inapoi.
Tu nu poti cere nici o filmare de pe camerele video, ca nu esti Politia sau vreun organ de control, dar seful de magazin poate sa investigheze acest caz.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Da, mergi cu bagajul pe care l-ai luat si il duci fix acolo unde ai comis incurcatura. Se vor ocupa ei de revazut filmari, dar nu pot identifica persoana decat daca a facut cumparaturile folosind aplicatia Lidl Plus.
Poti posta pe grupurile de Pierdut/Gasit, poate ai mai multe sanse.
Sau pe pagina Lidl Fb