| zxsds a întrebat:

Atentie la firma SC VT SCAN INTERNATIONAL AUTO SRL ...trage tepe!
Nu va luati dupa ei ca va da Logan. Toata vrajeala este sa le livrati 800lei intr-un cont la Raiffeisen.

Răspuns Câştigător
| ScumpikRoxy_4651 a răspuns:

Pe ce te bazezi facnd afirmatia asta? Te intreb pentru ca ma intereseaza sa stiu.Ms frumos!

4 răspunsuri:
| andu86 a răspuns:

Sal sa stii ca ai dreptate, am fost am semnat dar nu am virat niciun ban mai astept cateva zile sa vedem, am o oferta pentru ei, nici macar nu au dat un nume nu s-au prezentat, la sediul acelei firme parac era in filmele cu prosti ala cica era paznicuhee hee

| vero_4729 a răspuns:

Atentie la contract, nu este valid! Aceasta firma nu este reprezentata de nimeni(daca vrei sa dai pe cineva in judecata, de ex)nu are un administrator care sa figureze in actul incheiat. Un contract ar trebui sa fie fata verso, semnat si stampilat pe toate pag, nu doar pe ultima. Asa ca dpv legal, acele hartii oferite de ei sunt bune de aruncat.