| Trump147 a întrebat:

Ati terminat LUXOR 4?
Nu pot sa trec mai departe!
Ajung la un moment dat si-mi zice "Move the disk closer to Panashi. We don't want him to escape our trap! "

Uitati >- http://i28.tinypic.com/6ohqhe.jpg

Ce e ala Panashi? Care e Panashi? Punctul ala stralucitor si rosu?
Incerc intruna, am mutat discul pe toata harta dar nu am reusit nimic... Mereu imi da acelasi si acelasi mesaj la infinit :|
Nu stiu ce trebuie sa fac. Am cautat si pe google, si foarte multi oameni au avut problema mea.
Pe unele forumuri zicea ca ar fi jocul buguit si ca trebuie isntalat un update sau un patch sau ceva de genul asta :-?
Cei care au terminat jocul spuneti-mi si mie va rog cum sa rezolv!
Multumesc anticipat!;)

Răspuns Câştigător
| Dorian_3315 a răspuns:

Deci dai click pe discu ala din dreapta si muta-l pe cladirea din fata semnului rosu care e un profet dar in dreapta nu in stanga ca asa scapa si eu am patit e vorba de dibaciewinking si sper ca ti-am fost de ajutor

3 răspunsuri:
| Trump147 explică:

Aici trebuie sa ai noroc. depinde pe ce cale ai luat-o de cand ai inceput jocul. pentru ca la un moment dat asezi discul pe toata harta si te inebuneste mesajul ala cu panashi... cica este un patch pentru asta. pe mine asta ma interesa. oricum, multumesc de ajutor. ai fundita din partea mea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeiasi problema

| xCapsunica a răspuns:

Il muti pe cladirea din fata semnului rosu! Si astepti, eu am tot apasat.