| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee cine este Zeul Chatului? Intreb deoarece este un utilizator arogant, nesimtit

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @AnnaFunkyGirl! Ce te împiedică să raportezi ce spune administratorilor TPU? Scrii un mesaj care să conțină și linkuri cu exemple.
O zi cu zâmbet să ai și gânduri limpezi să ai!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tind sa cred ca reprezinta clonele noastre, inclusiv a lui 7h30. Troll e sigur mie la suta, si ii place sa i se dea atentie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@tigannervos
Troll nu sunt si nici clona.

| tigannervos a răspuns:

Si tu cum esti? fetita obraznica cu aere de superioritate...