| anda_4903 a întrebat:

Aveti idee de ce se intrerup clipurile pe care le vizualizez pe youtube? Ar putea fi de vina nr prea mare de filme pe care le-am descarcat in pc( aprox 100)?

3 răspunsuri:
| Gabitzzza a răspuns:

Nu cred de obicei mai patesc si eu asa ceva e din cauza netului care posibil sa nu mearga bine sau pur si simplu pentru o secunda doua se blocheaza asa sau poate din cauza ca dai tu prea multe comenzi sunt diferite cauze dar nici una sigura

| newperson4him a răspuns:

Nu cred ca neaparat asta e problema, si la mine uneori se intrerup si nu am filme salvate in pc. Poate sunt prea aglomerate paginile respective sau ceva de genu.:*

| AlyBubulina a răspuns:

Cel mai probabil din cauza netului...dar este posibil si din cauza filmelor. Eu cand iau mai multe filme in pc imediat incepe sa faca figuri thinking