| mikey a întrebat:

Avti instalat http://www.cool-digitv.net/tv-channels/ro/jetix-cartoon- tv-live.html pe calcu; atorul vostru?

nu stiti de ce nu merge jetix deci nu wse incarca nu apare nici zero nici nimic ce pot sa fac mersi:)

6 răspunsuri:
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Trebuie sa folosesti internet explorer, daca esti pe mozilla e normal sa nu mearga tongue succes si vizionare placuta happy

| paul0013 a răspuns:

Mie im merge, folosesti internet explorer?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu merge pentru ca nu ai conexiunea minima de 512 mb sau netu e de vina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta-ma te rog daca poti, ca nu stiu de ce dar nu mai merg posturile tv, pe ecran scrie run-time error in continuu, daca ma poti ajuta te rog ajuta-ma sa -mi rezolv problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine mergehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa vad acasa cum sa fac imi cere sainstalez tot felul le instalez si tot nu merge pls sp cum sa fac mersi