| Anonimul699 a întrebat:

Azi am mers la un prieten, dormea si am incercat sa il trezesc, dormea bustean, am aflat ca era beat si foarta foarte obosit, il strangeam de nas,urlam,bateam,scuturam dar nimic,dormea bustean, nu stiu daca s-a trezit nici acum. Ce s-a intamplat? Dau funda

Răspuns Câştigător
| minrest a răspuns:

Omul beat adoarme spontan si nu se trezeste decat cand se metabolizeaza alcoolul din sange.

4 răspunsuri:
| IoanaRoman09 a răspuns:

Daca era crita probabil doarme si acum... daca nu e posibil sa se fi trezit si sa n-aiba habar pe ce lume traieste

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Ti-ai raspuns singur la intrebare, era beat si obosit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e in coma.

| Chubby2104 a răspuns:

1. Era mort.
2. Era foarte beat și din acest motiv nu se trece.