| danyel_1802 a întrebat:

Azi ma uitam pe Amazon, stie toata lumea site'ul, nu?
Am vazut o placa de baza si un procesor care mi'ar convenii sa le iau.
Dar cum se procedeaza cu transportul?
Cu ce le trimit ei in Romania si cat o sa ma coste ca sa platesc transportul?

3 răspunsuri:
| danyel_1802 explică:

Am cautat in Romania, dar sunt mai scumpe, cam cu 200 RON fiecare componenta.Si de aia mi'ar iesi mult mai ieftin daca as lua de pe amazon.
Iar pentru conundrum, pcgarage?
Sunt foarte slabi la tot ce inseamna gaming, nu au nimic nou, le ia mult pana sa aduca ceva de calitate si pe langa asta au foarte putine produse.Singurul site din Romania unde caut componente pentru calculatoare si calculatoare, e www.emag.ro.

| mat31new a răspuns:

Cauta-le in Romania.