| Coss777 a întrebat:

Azi mi-am instalat Mozila Firefox, am dat pe el si mi-a aparut yahoo.Cum pot sa fac sa nu mai apara yahoo.Am scris Mozila start pagina mea dat acolo dupa ce am iesit si am intrat din nou mea aparut yahoo.
Cum fac ca sa am nu mai Mozila Firefox la intrare si sa nu mai apara yahoo?

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Deschizi Mozilla
Apesi Alt, acum în bara de sus la:
->Tools(unelte)
->Options(opțiuni)
->General
->La "Home Page" scrii orice adresă dorești, de exemplu www.google.ro și dai ok.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-a aparut yahoo ca motor de cautare. Deschide MF si intri la Unelte/Optiuni/General si la Cand Firefox porneste selecteaza Arata pagina mea de start si la Pagina de start scrie http://www.google.ro si da OK. Succes si numai bine!

| Coss777 explică:

Scz am gresit,, ea" am apasat din greseala m

| Coss777 explică:

Multumesc mult