| Bishop a întrebat:

Azi se da ceasul cu o ora in urma?

Răspuns Câştigător
| Simon a răspuns:

Citeste acolo unde apare ceasul, iti spune cand se va schimba http://www.ora-exacta.com/

10 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Nu in octombrie in ultima simbata a lunii

| Zenithf a răspuns:

Nu, nu inca. big grin
Eu stiu ca treaba asta se face in prima sau a 2-a sambata din noiembrie.

| CosteaVlad a răspuns:

Sincer... nu ştiu nici eu big grin Dar peste 45 de minute vei afla când te vei uita în colţul din dreapta-jos al monitorului. Ora se va seta automat dacă ie să fie... happy

| mihaibrasov a răspuns:

Nu, pentru ca Romania oricum e cu 100 de ani in urma.

| SentimenteColorate a răspuns:

Da plzzz fundita:d

| vivi_6895 a răspuns:

Nu. In octombriewinking

| Alexandra_1242 a răspuns:

La sfarsitul lunii octombrie se va da ceasul cu o ora in urma pentru ca se trece la programul de iarna. Pana atunci mai avem, deci stai linistithee hee:* te pup si bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, in 31 octombrie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se da nimc inapoi acum! In ultima ultima duminica (dimineata) din octombrie (ora 04:00 devine 03:00).
Unde ai auzit tu ca se schimba JOI sau stiu eu in alta zi sau in alta luna? Cei care ti-au raspuns isi bat joc de tine sau chiar sunt nestiutori, mai bine nu ar mai raspunde.