| anonim_4396 a întrebat:

Baieti si, fete vreau sa va intreb ceva va rog eu nu stiu sigur ce sa cred! mie imi place de un baiat se pare ca el nu prea il intereseaza de mine dar ai este rusine sa vb cu mine! laughing in fine astazi la scoala cand am fost aveam o bratara rosie si scria numele meu pe ea cert este faptul ca bratara era de la Mcdonald's i-am zis amicului meu sa se dea pe langa el cu bratara sa vedem ce face. Iar atunci el a luat bratara si s-a adresat amicului mei find prieteni f buni "NIci ca o s-o mai vezi" si i-a zis ca e bratara mea si a zis lasa ma ma ca nu eu mai daulaughing acum nu stiu ce sa cred care ar fi fost intentia lui baieti spuneti-mi sau fetelor va rog...si bratara a ramas la el evidenthappy

1 răspuns:
| lulalica a răspuns:

Depinde si de caracterul baiatului, daca ti-a luat bratara nu dovedeste nimic, de exemplu la mine in clasa baietlor le place sa ia lucruri de ale fetelor.
In fine, incearca sa observi ce gesturi mai face in preajma ta : daca se uita luung la tine, daca iti ia apararea blushing, dar trebuie sa se bage si in seama cu tine.