| Stefania a întrebat:

Baietilor...Cum va uitati la o fata cand va indragostiti de ea? Ce faceti sa observe?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cand imi place o fata normal ca o admir, o privesc mai insistent. Uneori o privesc mai pe ascuns, alteori ii arat asta. Depinde de la caz la caz. In primul rand ca sa observe intru in vorba cu ea. Vorbim mai multe si incerc sa ii arat daca vreau sa mearga conversatia intr-o directie anume.

| Silvia a răspuns:

Unii sunt drooling.

| TeoPT a răspuns:

Pai eu cam am o problema cu asta.ma holbez pur si simplu.stau si ma uit la ea.si se observa ca ii urmaresc fiecare miscare.

| cristianpopa a răspuns:

Cu drag si speranta ca sentimentele sunt reciproce. Daca nu sunt, facem sa fie cumva. Aruncam cu o floare dupa ea, cu o invitatie la dans/oras/bal/film, cu o vorba frumoasa...depinde de baiat/fata. Cine s-a uitat la tine si crezi ca te place si nu prea sti ce sa faci?

| Ea12345 a răspuns:

Nu neaparat baietii, dar si fetele cand se indragostesc se uita atent la persoana cu pricina, ii admira fiecare miscare. Daca indragostitul este mai timid, atunci nu va face nimic ca fata sa-l observe. Daca isi pune curajul la incercare, se va baga in seama cu ea, vor vorbi...tongue Si vor ajunge in momentul in care baiatul nu-i va mai admira fetei miscarile de departe, ci poate chiar din bratele lui.smug

| Stefania explică:

Cristianpopa Da s-a uitat la mine si nu stiu ce sa credsadblushing