| Suntsaracnuambani a întrebat:

Sa pun bani intr-un cont în afara sa am 18 ani ce mai am nevoie, cumva de buletin?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De o carte de gramatica.

| Violleta2022 a răspuns:

Este imposibil sa-ti faci cont bancar "afara" fara un act de identitate si varsta legala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu ce zici, ai nevoie de buletin sa faci tranzactiii imobiliare?

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Suntsaracnuambani):

*tranzactii bancare voiam sa scriu. Eu prost cu imobiliarele.

| sierra1 a răspuns:

"Sa pun bani intr-un cont în afara sa am 18 ani ce mai am nevoie"

bănuții mamă, bănuții de care te tot plângi că nu-i ai!

| ReddY25 a răspuns:

What did you write?

| Sophieka a răspuns:

Ai nevoie sa inveti sa scrii.

Nu imi place sa fac observatii de genul, dar felul atat de gresit si prost in care scrii e chiar penibil.