| LadyBoo_9921 a întrebat:

Bun :-p am venit cu o alta intrebare...big grin La liceul de ARTA se face actorie. teatru ceva de genu? sau mai exact ce materi sunt p.acolo? big grin mai detaliat plis love struck mersi mult! [ FUNDITA FUNDITA FUNDITAAAlaughing ]

1 răspuns:
| tzutzcCool a răspuns:

In ce oras? Stiu ca se face dans, muzica, arta plastica. Nu sunt sigura de actorie si teatru... Succes sa afli! Te-asi ajuta, dar nu prea stiu, si, decat sa iti zic ceva gresit...