| Roxy1993 a întrebat:

A reusit cineva sa-si dezactiveze facebook timeline? Daca da, spune-ti-mi si mie cum(nu e pentru mine, un prieten are si nu-i mai place, eu nu am de gand sa-mi activez porcaria aia, chiar daca stiu ca o sa fie"obligatorie" ) Multumesc frumos!happy

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu se mai poate dezactiva.S-a discutat de nspe ori ca odata activat nu mai poate fi dezactivat.

| killforfun19 a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu daca se poate dar din cate am cautat nu am gasit!