| pufy14 a întrebat:

A trimis cineva colete din România în alta tara pe atlassib sau top tourist? Ar dori maica-mea sa îmi trimită un colet din Câmpia Turzii, județul Cluj, în suedia, helsingborg,. Și nu știu cum sa procedez, ma ajuta cineva va rog?

2 răspunsuri:
| eudoareuu a răspuns:

Maica-mea a trimis, dar n-am intrebat-o cum. Citeste pe aici: http://atlassib.ro/#

| marrytow a răspuns:

Bună seara!
Deci, când eu am primit un colet de la Guilford, la mine-n Deva, tot ce am avut de făcut a fost să merg la poşta Atlanssib.La noi, ea se află-n autogară.
La fel trebuie să procedezi şi cu expedierea.
Seară bună!