| Fernando9Torres a întrebat:

Buna,acum cateva zice cineva mi-a sparg cineva messu, cum as putea sa ii aflu parola fara sa mai raspund la intrebarile acelel pentru ca le-am uitat, sau cum as putea sa il sterg/dezactivez.

Răspuns Câştigător
| Bucur_Paul_1992 a răspuns:

Salut! Din pacate, daca nu stii cele doua intrebari, nu mai poti face nimic. Am patit si eu asta cu doua conturi diferite, am scris la asistenta yahoo de pe un alt cont insa ei au mainile legate(nu ai cum sa demonstrezi ca tu esti titularul acelui cont) Asadar, fa-ti o noua adresa si cam asta e din pacate. Funda?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Invata sa scrii intai!

| Fernando9Torres explică (pentru lpavel):

Daca vrei sa stii am scris corect, dar am scris cu prescurtari iar cei de la TPU l`au modificat!

| lpavel a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Alta data fa tu modificarea nu lasa sa faca automat ca abia se intelege ce vrei sa intrebi!