| Juny0 a întrebat:

Buna,

Acum cateva zile am inceput sa-mi fac un site.Am downloadat de la wordpress cea mai noua mersiune 3.0.1 si cu ajutorul celor de la co.cc am reusit sa mi-l fac.
Acum insa am o problema.Am gasit un templeat foarte frumos. Dar ar un mic bug. Cand vreau sa pun un post trebuie sa chimb lingul acelui post:
Ex: link original : www. site-ulmeu. co.cc/? p=123
Cum trebuie sa fac: www. site-ulmeu. co.cc/cat=123
Dar cand vreau sa-mi creez singur linkul imi apare asta:
Dacă fișierul. htaccess ar fi fost scriptibil, modificările ar fi fost salvate automat, dar nu este, așa că ai codul pentru regulile mod_rewrite pe care trebuie să îl inserezi în fișierul. htaccess.
Am cautat peste tot prin public_html acest fisier numi. htaccess dar nu l-am gasit :|.

Va rog puteti sa-mi spuneti ce treubie sa fac pentru a merge?

MULTUMESC (Anticipat)

Răspuns Câştigător
| byka23 a răspuns:

As dori sa te ajut, dar adresa sitului tau sau a spatiului de unde ai inceput, nu o gasesc. Poti reveni cu detalii?

3 răspunsuri:
| byka23 a răspuns:

Buna Poti sa intri aici in varianta romana si cred ca iti va fi mai usor http://ro.wordpress.org/

| Juny0 explică:

Si anume? ce fel de detalii?

| Juny0 explică:

GATA! AM REUSIT.

Problema era acesta:
Cand dadeam click pe o categorie (ex: Jocuri) acolo numi aparea nimic.Si trebuie sa dau inco odata click pe titlu. Dar acum un prieten mi-a spus ca a avut si el odata aceeasi problema.Si ca acolo arata REZUMATUl.

Asa ca am rezolvat :X

Meri mult ca ai incercat sa ma ajuti byka23