| anonim_4396 a întrebat:

Buna acum o luna mi-am luat o pereche de botine cu toc care imi sunt cu un numar mai mare si nu pot merge cu ele. Cunoaste cineva un site serios si gratis unde as putea sa le vand?

3 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Chiar ieri mă distram cu ai mei câtă diversitate există pe „mercador.ro". Este o categorie numită „Modă și frumusețe", având la rândul ei o subcategorie, „Încălțăminte damă".
Din proprie experientă îți spun că site-ul e serios și gratuit.
www. mercador.ro
Numai bine.

| KanekiKen a răspuns:

Incearca pe tocmai.ro

| Eoop23 a răspuns:

Ce numar sunt? laughing happy