| Thomas_2346 a întrebat:

Buna

Am 13 ani si cateva luni
Si am o piatra la rinichi de 2cm
Si urinez Sange
Doctoru a zis sa fac "Laba" scuze de limbaj
Oare de la ce ma excit
si cum se facE?
si daca am hemaro...
sunt sanse sa iasa?

Răspuns Câştigător
| Spoookster a răspuns:

Salut Thomas, vreau sa iti spun ca a DECALOTA inseamna sa tragi de preput in spate pentru a scoate "CAPUL" afara. Mai pe limbaj de cartier "sa o belesti". Se referea la urinat. Masturbarea nu are treaba cu piatra la rinichi. SIngura explicatie care poate sa fie aici, daca intr-adevar ti-a zis sa te masturbezi, este ca pe tractul pe care iese urina (si prin concluzie si sperma) poate sa zicem sa impinga sperma resturile de pietre, reziduri sau nisip sau ce o fi pe tractul acela. La tract ma refer inauntru la penis, iar eliminarea se face prin gaura penisului.winking

Alin

2 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu cred ca un medic a spus asta si daca totusi...e un tampit.Se elimina prin ceaiuri si medicamente, ex:http://www.gradinamea.ro/......550_1.html
Mergi la alt medic pentru ca asta nu-i de gluma (daca e pe bune)

| Thomas_2346 explică:

Ei bine au zis mai multi
nu o zis fa laba
o zis trebuie decalotata => laba...
ca am luat ceai de nu stiu ce...
si nu ma excit de la nimic...