| anonim_4396 a întrebat:

AM 13 ANI si vreau sa fac BANI si nu stiu cum sa procedez va rog ajutati-ma sa fac niste bani or pe internet or alta medota spuneti-mi niste solutii...

8 răspunsuri:
| DaniiWtf a răspuns:

Eu cumparam braari de cauciuc cu 5 lei setu si il dadeam cu 10 rolling on the floor.

| DrDeath a răspuns:

Eu am 16 ani fac 17 si inca nu muncesc.Eu nu am timp din cauza liceului. Daca gasesti o metoda spunemio si mielaughing)
Nu uita!

| YouMe a răspuns:

Si eu is curioasa

| CuriosEL a răspuns:

Nu asa uit daca imi rasp cei care stiu asa va spun

| me22 a răspuns:

Pai... ai putea sa iei niște meditații la muzica, și sa încerci sa te faci remarcat. Asta ar fi o buna soluție de făcut bani big grin

| boghy123 a răspuns:

laughing))) eu am 12:d si daca am nevoie de cv "mamaaa, tataaaa laughing dati-mi bani" big grin... alt fel doar sa-ti ajuti vecinii la treburi. plimba caini, spala-i etclaughing

| d3viLm1k a răspuns:

Du-te la munca.

| EnacheLuc a răspuns:

Cumpără de pe aliexlres niste ceasuri sport de bărbați la 1 dolar și le vinzi pe 50 de lei sau cat vrei tu