| Bianca_3121 a întrebat:

am de facut un referat la informatica... si nu stiu ce tema sa abordez. imi puteti da o idee va rog... sunt clasa a X a. Multumesc! (sa fie ceva interesanta )

Răspuns Câştigător
| DrunkenRat a răspuns:

Despre algoritmi happy. Tipuri de algoritmi si utilizari. limbaj de programare si pascal. happy Toate intra in acelasi camp lexical, hehe. happy Succes si scuze pentru abuzul de "happy".

2 răspunsuri:
| agent003 a răspuns:

Despre circuite logice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai facil ar fi sa faci despre algoritmii de sortare, bubble sort, quick sort, sortarea prin numarare, sortarea naiva. Alege unul si scrii despre el, cum functioneaza, avantaje/dezavantaje fata de alte metode si eventual o implementare.