| M_3091 a întrebat:

Am nevoie de niste idei despre un articol pentru o revista de biologie. Cam ce v.ar interesa sau v.ar stranii interesul? Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Fashion a răspuns:

-scrie o rubrica ceva in gen stiati ca...
- cauta un studiu despre ceva... plante, animale (ce vrei tu)
-scrie o rubrica cu animale sau plante pe cale de disparitie
-rebusuri
-teste in gen ce floare esti, animal esti etc...
-ia-le colegilor tai sau apropiatilor un „INTERVIU" cu ce parere au despre ecologie, despre paduri...
-ai putea scrie cateva sfaturi care trebuie resprectate in mediu...
si nu mai stiu,... sper ca te-am ajutat
funda? puppy dog eyes :X :*

2 răspunsuri:
| BlackBVB a răspuns:

O asemanare intre om si liliea
cu toate ca e o dif atat de mare degetele liliacului sunt asezate la fel ca la mana omului
fundita?

| Dianné a răspuns:

Pai, sa scrii despre organele sexuale secundare, despre pubertate, adolescenta, contraceptie, bolile cu transmitere sexuala, ceva util, folositor pentru mai tarziu micutilor... happy
Sper ca te-am ajutat!