| Cosminovici18 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor! Nu-mi merge messengerul deloc! Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| MauiNight a răspuns:

Meebo nu este facut de Yahoo. Este un alt site multi-social, care este in parteneriat cu Yahoo, Windows Live Messenger, Facebook samd.
Uita-te pe google sa vezi ca multi au patit-o.

28 răspunsuri:
| SDC a răspuns:

Ai rezolvat problema cu Messengerul?

| Elena1994 a răspuns:

Poti sa intri de pe meebo : https://www.meebo.com/messenger

| Cosminovici18 explică (pentru Elena1994):

Da dar vreau sa rezolv problema asta! stii cum?

| DoOdO a răspuns:

Dezinstaleaza`l si descarca altu din nou si instaleaza`l pe ala.

| Cosminovici18 explică (pentru DoOdO):

Asta am si facut mai inainte! alte solutii?

| Elena1994 a răspuns (pentru Cosminovici18):

Pai poti chema pe cineva care se pricepe daca ai pe cine...Succes!:*

| Cosminovici18 explică (pentru Elena1994):

Mda..ms oricum

| MauiNight a răspuns (pentru Cosminovici18):

Ai probleme cu messengerul, dar n-ai zis ce anume nu functioneaza.

| Cosminovici18 explică (pentru MauiNight):

Simplu nu pot sa intru pe el scriu id si parola corect si imi apare eroarea aia ca nu sunt conectat la internet!

| MauiNight a răspuns (pentru Cosminovici18):

Este de la ei, probabil au un glitch. Am patit si eu de cateva ori.

| Cosminovici18 explică (pentru MauiNight):

Nu cred ca am intrat de pe meebo si alte persoane din lista mea sunt pe messenger!

| MauiNight a răspuns (pentru Cosminovici18):

Nu conteaza, in perioada aia cand nu mi-a mers mie, prietenilor mei le-a mers.

| Cosminovici18 explică (pentru MauiNight):

Si tie acum iti merge?

| MauiNight a răspuns (pentru Cosminovici18):

Da imi merge. De asta se zice "glitch" e ca si cum s-ar aprinde o scanteie pe un fir dintre alte milioane de fire. O sa ti se mai intample, stai linistit ca nu e de la tine.

| Cosminovici18 explică (pentru MauiNight):

Si cand revine?

| MauiNight a răspuns (pentru Cosminovici18):

Nu stiu asta, o data n-a mers o zi intreaga. Alte dati n-a mers pentru cateva ore.

| Cosminovici18 explică (pentru MauiNight):

Si pe meebo cum de merge? laughing

| Smiiilee a răspuns (pentru Cosminovici18):

Si mie imi apare tot asa. si de 1 luna intru pe meebo crying...

| elenush19 a răspuns (pentru MauiNight):

Si eu am aceeasi problema cum ai rezolvato?

| MauiNight a răspuns (pentru Cosminovici18):

Meebo nu este facut de Yahoo. Este un alt site multi-social, care este in parteneriat cu Yahoo, Windows Live Messenger, Facebook samd.
Uita-te pe google sa vezi ca multi au patit-o.

| Uratu140 a răspuns:

Stiu chiestia asta iti apare depanare la fel face si la minenu mai am intrat pe el de vreo luna

| ExciteMind a răspuns:

Si eu am aceeasi problema doar ca...sunt sanse ca contul meu sa fie spart. Poate asta e si problema voastra celora care nu le merge.

| jacko a răspuns:

Setati-va orele...corect...timpul sa fie corect la pc.

| RELIABLE a răspuns (pentru jacko):

Da! jacko are dreptate am reglat ora si data coterct si a mers, multumesc frumos.

| yasmy00 a răspuns:

Poate ai virusi pe calculatorbig grin

| Cosminovici18 explică (pentru yasmy00):

Nu am..am antivirus bun am dat o scanare mai inainte!

| elenush19 a răspuns:

Pana la urama cum l-ai facut? nici mie nu imi merge...

| Pascal_Laurentiu_1989 a răspuns:

Nici mie nu imi mergea pana ce am gasit solutia. Cautand pe google am dat peste un forum unde se plangeau toti de aceiasi situatie. Citind mai departe prin comentarii am gasit si raspunsul care era foarte simplu. Trebuie sa setezi data si ora corect dupa care dai restart la PC si va functiona SUCCES

| Rapk1d a răspuns:

Am si eu problema asta cu mesengerul de vreo 2 luni;((..Imi zice ca nu e buna conectiunea la internet cand de fapt netu merge destul de bn.....insa care ar fi solutia?