| ares8 a întrebat:

Buna!
Am nevoie de un raspuns de la cineva care se pricepe. M-am despartit de prietenul meu dar am mai stat o vreme impreuna. Inainte eu imi cumparasem un calculator pe care ulterior l-am folosit amandoi, pe urma fostul meu prieten l-a luat si l-a folosit la firma sa (are o firma mica). Dupa despartire i-am cerut calculatorul dar nu a vrut sa mi-l dea motivand ca are date importante pe el si ca va face cumva sa ma despagubeasca, dar nu s-a intamplat lucrul asta. Eu i-am spus ca o sa vin sa-l iau, iar el a spus ca daca o sa-l iau si o sa plec, el oricum o sa afle unde sunt pentru ca a pus GPS pe calculator. Pe urma, am venit intr-o zi (uitase ca am si eu cheile) si l-am luat. Intrebare: e posibil asa ceva? Poate avea GPS? Sau ma poate descoperi cu ajutorul lui?
Mentionez ca atunci cand l-am luat l-am avut 2 zile deschis (cateva ore pe zi) si nu s-a intamplat nimic. De asemenea, in ziua cand l-am luat am reformatat hard-ul. Mai poate avea GPS daca l-am reformatat? Acum mi-e teama de fostul prieten deoarece, chiar daca era calculatorul meu, il luase cu acordul meu la inceput apoi a bagat data importante in el si probabil ii trebuie. Acum locuiesc in alta localitate.
Astept raspuns calificat.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Angelworld a răspuns:

Sa nu te ingrijorezi... oi avea eu 14 ani dar de la 4 ani m-am apucat de fiecare particica din un calculator
Am avut si eu o data instalat un GPS pe pc dar o reformatare completa a calculatorului si schimbarea windowsului a functionat...incearca sa nu te mai panikiezi pentru ca nu vei avea de suferit
funda big grin?

2 răspunsuri:
| SkyperX a răspuns:

GPS pe pc? voi va auziti ce spuneti rolling on the floor
poate vr-un electronic destept conectat la pc in rest nu are cum gps pe pc rolling on the floor

| AstralConfessor a răspuns:

laughing nuuuuuuuu, nu este posibil asa ceva.
Foloseste-l bine merci non-stop.