| danutza_7300 a întrebat:

Buna am o imprimanta hp photosmart D5360 iar d ceva timp am probleme cu ea, mai precis daca vreau sa scot un referat dupa ce dau print imi apare :save the file as, salvez referatul pe desktop insa imi apare aceiasi problema inainte nu imi aparea asa dupa ce dadeam print imi si scotea referatul.Cine ma ajuta su pe mine plz?

3 răspunsuri:
| Vitalie a răspuns:

Scrie, caută şi citeşte referate pe ReferateXP.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi îl salvezi pe desktop, îl deschizi şi dai print. ce e aşa greu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa a fost si amea dar am dus-o la reparat si ma cosrat 80de lei