| Magnific a întrebat:

am o intrebare cam cat ma costa numai sa dau cu adeziv si cu vopsea la apartament, la ce am calculat eu sunt cam 55-60 mp unde ar trebui lucrat, cam cat m-ar costa? pentru ca eu nu vreau sa si izolez cu polistiren doar adeziv si vopsea, va multumesc

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adezivul se da pe polistiren.Cel special pentru lipit si ca masa de spaclu.Nu se da pe var sau glet.

| DoarEuLeo a răspuns:

Intrati aici http://www.adeplast.ro/sisteme-adeplast/Termosisteme-cu-polistiren si gasiti un calculator si aflati cantitatea de materiale de care aveti nevoie