| paul_6476 a întrebat:

Am o intrebare legata de facebook.Eu am adaugat prea multi prieteni intr-un timp foarte scurt, de aceea mi s-a blocat pentru.30 de zile si numai pot adauga prieteni.Au trecut cele 30 de zile, iar dupa aia am facut aceeasi greseala fara sa-mi dau seama:d. Iar acum am asteptat mai mult de 30 de zile si nu mi se mai deblocheaza, deci nu mi s-a blocat contul doar ca nu pot adauga prieteni si am cam 2 luni de cand nu pot.Cine imi poate zice ce as putea face in legatura cu asta? Plzz.Funda.

5 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Din pacate nu prea ai ce face, decat sa astepti deblocarea pentru a putea adauga din nou prieteni.Recomandarea este sa nu dai add la foarte multi in cateva minute.Incearca sa dai la intervale de 15-20 minute, altfel te poate bloca din nou.Succes!

| eandopuncttk a răspuns:

Alea 30 de zile... trebuie sa stai, adica sa nu dai add, ca tot o sa ti se prelungeasca

| AlexxoDany a răspuns:

Aceasta "pedeapsa" ca sa zic asa nu ai primit'o deoarece ai adaugat prea multi prieteni. Ai primit'o deoarece ai trimis cerere de prietenie unor persoane pe care nu le cunosti si care nu au vrut sa iti dea accept si in schimb au dat un feedback prin care spun ca nu te cunosc in afara facebook'ului. Asa am patit si eu si prima data am avut interdictie 4 zile iar acum am o saptamana.Rabdarea este cheia big grin! Bafta!

| Popescu_8609 a răspuns:

Eu am primit 14 zile. Inca mai am cateva zile de asteptat. happy Te sfatuiesc s afaci la fel. happy

| nickolll a răspuns:

Intra pe fecebook si iti arata niste pasi pe care trebuie sa-i urmezi.asa mi s.a intamplat si mie.dar merge acum.