| Maya768w a întrebat:

Buna, am o intrebare urgent. M-am ars la deget foarte tare si ma doare, am incercat sa dau cu apa rece, dar ma doare in continuare, am folosit chiar si o carpa rece, nu stiu ce sa mai fac ajutor, ma doare rau,

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa treaca in timp. pariez ca pana maine deja ai uitat de durere

| Zendelena a răspuns:

Pune miere, calmează durerea

| cevdet a răspuns:

Mergi la farmacie sa iti dea o solutie (spray) pentru arsuri. Nu mai tin minte cum se numeste dar e un singur fel si farmacista stie cu siguranta.