| Sakina a întrebat:

^^ Am o mica problema...eu mi-am pus aparat dentar fix sus si urmeaza ca maine sa mi-l pun jos, insa ghinionul e ca weekend-ul asta eu trebuie sa merg intr-o excursie. Vreau sa stiu, de la cei care au aparat dentar, pe voi v-a durut tare cand vi l-a pus jos? Credeti ca ma pot duce in excursie? O sa ma doara tare? Stiu ca, cateodata, asta tine si de organism, dar as vrea sa am o idee. Ce sfat imi dati? :-sMultumesc! ^^

1 răspuns:
| Elliana534 a răspuns:

Algocalmin sa iei cu tine si te poti duce. Presupun ca nu daca acum nu te doare cand ti l-a pus sus nici jos. Poate putina jena timp de 1-2 saptamani