| Crystyana_1009 a întrebat:

Am o prietena care nu-si mai aminteste parola de mess.Cum poate sa o afle? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| andreea97_3289 a răspuns:

Buna! big grin uite cum trebuie sa faca : intra pe mess si jos scrie cu albastru :Forgot your password? da click si o intreaba ce problema are. Da click pe I forgot my password, da next, apoi mai departe isi scrie id-ul si codul ala si apoi ii apar 2 intrebari la care normal ar fi trebuit sa raspunda cand si-a facut adresa ( gen :What is your oldest cousin's name?) si gata big grin sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| SRB a răspuns:

Daca mai stie raspunsurile la intrebari sau unele date personale, a mai inregistrat in contul de Yahoo o alta adresa de email sa poata reseta parola la acea adresa si cam atat. Cum resetezi parola yahoo aici http://bit.ly/j5qYZY si urmezi pasii.