| Domino2018 a întrebat:

am o problema cu cartusul hp21, problema nu este ca nu mai scrie, ci ca imprimanta nu il mai recunoaste...mi s-a aprins ledul de la cartusul negru, iar in HP Solution Center imi zice ca este o problema cu cartusul.

Răspuns Câştigător
| tdbmarius a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucru dar il las in pace si merge.Se intampla asta pentru ca l-ai reumplut.

| Domino2018 explică (pentru tdbmarius):

Nu,tocmai asta este.nu l-am reumplut, este un cartus nou! dar este posibil sa nu mai aiba cerneala, sa fie asta cauza?

| K0sti a răspuns (pentru Domino2018):

Pai scrie sau nu scrie, hotaraste-te! Daca e nou cat iti arata ca e nivelul cernelei?

| Domino2018 explică (pentru K0sti):

Nu scrie, nu imi arata nivelul de cerneala, doar imi arata un X si zice ca, cartusul are o problema.iar imprimanta imi arata ledul rosu aprins si E

| K0sti a răspuns (pentru Domino2018):

Atunci e defect electric! Altu' nou!