| bombonykmik a întrebat:

am o problema de cateva zile mi-am facut doua conturi pe computer pe unu sa am tot, si pe celalalt poze filme etc. doar ca nu mi se mai deschid toate programele, si imi da multe erori.cum as putea sa il sterg pe celalalt care l-am facut? va rog mult de tot sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| madalinaioana2008 a răspuns:

Nu neaparat trebuie sa il stergi.incearca sa mai golesti diskul C sa folosesti celelalte partitii.

1 răspuns:
| gki1980 a răspuns:

Salut. nu ti se mai deschid in celalalt cont toate programele pentru ca nu poate fi de administrator, ci numai de guest, ceea ce presupune restrictii. un cont de guest e de obicei lasat doar pentru accesarea unor programe care sa nu afecteze rularea sistemului, numai adminul are drepturi integrale. ca sa rezolvi problema, te duci in control panel/user acounts si stergi contul de guest. nu uita sa iti pui documentele/pozele/filmele pe un stick sau pe o partitie, ca sa nu se intample sa le pierzi happy