| dfjdujfisjabdgfdgvtvrrrc a întrebat:

Buna,am o problema!
sunt pe clasa a 5-a, si nu stiu cum sa fiu mai popular
de ex. Astazi jumatate din colegii mei au fost prin oras si pe mine nu ma cheama aproape niciodata nimeni, sau acum ceva in octombrie sau noiembrie[nu mai tin minte sigur] ne-a dus doamna diriginta la un restaurant si am mancat pizza, si eu am vrut sa ma pun langa un coleg, iar el a spus; tu du-te de aici ca esti pr..st,dar eu nu i-am facut nimic, iar peste 1 min. a venit un copil mai slab la invatatura ca mine si el a spus ca se poate aseza linisit .....si atunci eu am mancat singur la o alta masa singur iar ceilanti s-au distrat,au ras etc...
Ma puteti ajuta va rog cum sa fiu si eu printre acei copii, sau popular ca ei, va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| Moon1997 a răspuns:

Fratele mau fi mai indraznet si mai sociabil adapteaza-te la lumea in care traiesti si fi mai nebun..altfel nu favi fata si poti sa ai 7 facultati ca in fata lor ramai tot prost...mai nou sa fii popular inseamna sa fii nebun sa ai glume in tine si sa dispui pe toata lumea..succes fratele meu