| Giulia16 a întrebat:

am o urgenta.
La lady popular, imi zice sa iau slujba de brutar, dar ma duc la slujba si nu zice ca e completat.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| CreepyCrow a răspuns:

Ca sa completezi scopul trebuie sa fi lucrat ca brutar cel putin 7 ore.
Deci trebuie sa dai sa lucreze 8 ore si sa astepti iar dupa aceea se va completa scopulhappy
Happy new yearlove struck

5 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Ai lucrat 8 ore? Normal dupa 8 ore lucrate, mia mi sa intamplat.Am luat slujba si nu am muncit dar trebuia s amuncesc 8 ore.
Du-te la birouri sau unde stii tu ca sunt slujbele si dai incepe.
Dar atentie pentru ca cursul de brutar dureaza parca 2 zile.

Sper ca ai inteles si ca ti s-a rezolvat problema ta, funda?

Pa, pa!

| Blackwoman27 a răspuns:

Cum adica zice inca ca urmezi cursul? daca da si ti-a venit mesaj ca l-ai terminat dai pe paraseste cursul temporar asa mi se intampla si mie iar ca sa completezi scopul trebuie sa muncesti cel putin 7 ore.Bafta!

| pitikaaa a răspuns:

Poi...ai facut cursul? Daca da, atunci trebuie sa mergi la munca timp de 8 ore. Dupa aceea va fi completat scopul.

| originalgirl a răspuns:

Mai intai trebuie sa faci cursul si apoi iti iei slujba

| silvia177 a răspuns:

Pay... Dupa ce ai terminat cursul de bukatar - Te duky la locul meu de munka si alegi sa lucrezi pentru 8 ore apoy scopul va fi completat
Funda? :X:X