| nyko06 a întrebat:

am raportat din greseala pe facebook o postare cu mai multe comentarii care nu era abuz sau spam, se poate anula? Va multumesc!

4 răspunsuri:
| lorypoly a răspuns:

Din pacate nu

| AncuxD a răspuns:

Nu. Odată ce ai raportat postarea respectivă nu mai poți să faci nimic.

| nyko06 explică (pentru AncuxD):

Si ce se intampla cu raportarea respectiva si cu persoana mai ales ca nu este abuz sau spam si persoana respectiva va sti cine a raportat-o?

| AncuxD a răspuns (pentru nyko06):

Dacă e postare, va primi un avertisment de la facebook, cu privire la postare, iar dacă e raportată de mai multe persoane, postarea va fi ștearsă. Nu, persoana respectiva nu va știi cine i-a raportat postarea. Fundă? puppy dog eyes