| Maarriaaa a întrebat:

Buna`! Am si eu nevoie de un rasp urgent. Eu am messenger 9. Daca instalez messenger 10 imi ramana arhiva salvata? Dauu funda+vott

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza-ti Messenger 11! N-ai auzit de el?
http://messenger.yahoo.com

| Maarriaaa explică (pentru anonim_4396):

Pai. Stiu ca e un messenger unde poti vedea si ce ai vorbit de la alt calculator. Are o prietena.cand am fost la ea si am intrat la arhiva convorbirile de pe pcu` meu erau si la ea. Si mi.a dat messu` si scrie 10.

| coolgirlem a răspuns:

Buna, daca setezi sa nu ti ramana nu ti ramane. Intra in Messenger, Preferences, conversation history si bifat pe do not keep a history of mai conversations and Aplicat. Atat e nevoie.

| gabynio a răspuns:

Nu iti ramane sunt versiuni diferite nu au legatura