| yosicumine a întrebat:

Am si eu nevoie sa stiu de unde pot descarca melodia lui "mihai bendeac-americandrim"? Am nevoie de ea neaparat.va roog

Răspuns Câştigător
| emiitzzy a răspuns:

Http://www.video2mp3.net/ bifezi hight qualiti si acolo introduci linkul de pe youtub si in mai putin de un min ai piesa:*:* sper ca te descurici;;);;):*

4 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

O descarci chiar de pe youtube daca vrei sau oricare alta.scoti de pe google youtube downloader asa se numeste programul il instalezi il deschizi dupa aia intri pe melodia respectiva pe youtube sub melodia ai ceva de genu share dai pe share ti se deschide un link il copii de acolo in programul youtube downloader si dupa il copiezi in pc.si daca vrei sa l convertesti im mp3 sau altceva dupa ce se termina de salvat iesi din youtube downloader si intri iar si ai acolo optiune cu convert.

| InnaaYY a răspuns:

Intrii pe http://www.vidtomp3.com/.
Mai jos ai o casuta si scrii linkul de pe youtube al melodiei.
Dai download astepti apoi download mp3 si o salvezi unde vrei tu in calculatOR.
fundita?:)

| yosicumine explică:

Nu pot! daca o aveti lasa ti mi un email la anonimyo87@yahoo.com va rooog muult