| diaηα a întrebat:

Bună.
Am si eu o ditamai problema.
Mi-am downloadat Yahoo! Messenger pentru Android si totul a fost bine si frumos pana am intrat la agenda.
Toate contactele din lista erau acolo, am crezut ca mor. Am intrat -napoi in Y! M si am facut ceva sa nu-mi apara contactele in agenda. Bun, ies iar frumusel de pe mess si cand sa intru la contacte... nici unu!
Am crezut ca sparg telefonul'. Ce pisici am facut? straight faceCum imi recuperez -napoi cele 500 de numere? sigh
Multumesc din corason :3

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

N-ai cum sa recuperezi.

| ILied a răspuns:

Pai incearca pe Yahoo.com. Intra la Yahoo! Mail, te loghezi si apoi in stanga ar trebui sa-ti apara contactele. Daca nu, sanatate.

Răspuns utilizator avertizat