| Skyring a întrebat:

am si eu o intrebare ce priveste facultatea de educatie fizica si sport, in special cea din suceava. m-ar interesa sa intru si dupa cum am citit are sectie de kinetoterapie si motricitate care m-ar tenta. acum vreau sa stiu ceva legat de acea proba dintr-o ramura sportiva la alegere. eu as vrea sa dau la basket. din cate am inteles este destul de usor de intrat dar as vrea sa intru la buget pentru ca nu imi permit prea multe si ar fi bine sa pot reusi asta. orice informatie este binevenita si daca e cineva care ma poate lamuri cu mai multe chestii, primeste funda happy
multumesc anticipat

1 răspuns:
| laurmardia a răspuns:

Daca esti bun la sport poti primi bursaca sa intri la buget, daca esti printre cei mai buni de la baschet adimisi poti intra la buget. sper sa te fi ajutat