| Faster200 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare cu facebook-ul
Eu si cu un prieten stateam pe facebook si am vazut ca el are multi prieteni comuni care nu ii poate vedea cand sunt online
Intrebarea
1-cum fac astia sa fie invizibili pentru anumite persoane?
2-exista vreo metoda de-ai detecta?

Răspuns Câştigător
| coco4000 a răspuns:

1.Pai e simplu se duc la setarile de chat la optiuni si dau opreste chatu acolo poti sa il inchizi de tot sau sa apari invizibil pentru cineva

2.Din cate stiu nu exista modalitati de ai detecta

1 răspuns:
| Simina1619 a răspuns:

Deci ai chat0ul deschis. Jos ai bara cauta si langa o rotita din acelea ca la setarile din telefon. Dai click pe rotita. Apoi dai pe opreste chat-ul (sau daca e in engleza ceva cu turn of sau ceva de genu).
Dacavrei sa vi invizibil doar pentru o persoana, dai (dupa ce ai dat click pe rotita) pe setari avansate. Acolo alegi ce vrei sa faci. Il poti porni doar pentru ex. maria si mihai sau il poti opri doar pentru maria mihai ioana etc.

Eu nu stiu nici o metoda de a-i detecta.