| corina88 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare daca am inceput scoala de soferi pe data de 15 iunie 2010 si am terminato pe data de data de 3 noiembrie 2009, de cand imi este valabila scoala de cand am inceputo sau de cand am terminato? multumesc corina

5 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Ai inceput scoala in 2010 si ai terminat-o in 2009 e ceva...

| mistikk a răspuns:

Cred ca ai afcut scoala si ai luat permis pe masina timpului

| judgement a răspuns:

Practic este valabila 1 an de la data incheierii cursurilor, cel mai bine intreaba un instructor de scoala

| chrystyna a răspuns:

N-ai cum sa incepi in 2010 si sa termini in 2009.sa spunem ca ai inceput pe 15 iunie 2009 si ai teminat-o pe 3 nioiembire 2009.Scoala e valabila de cand ai inceput-o, insa permisul este valabil de cand ai terminat-o.

Răspuns utilizator avertizat